×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

آزاد 66

چاکرا درمانی

* درباره چاکرا درمانی

چاکراها مراکزی برای تبادل انرژی کیهانی با بدن می باشند. در بدن انسان هفت چاکرای اصلی وجود دارد که انرژی کیهانی از طریق آنها وارد بدن شده یا از آن خارج می شوند.چاکرا درمانی یک درمان مکمل برای همه بیماری های جسمی و روانی است.علاوه بر آن فعالیت متعادل چاکراها انسان را به تکامل معنوی نزدیک می سازد . شما دوستان عزیز می توانید برای هر مشکل جسمی یا روانی که دارید از این درمان مکمل برخوردار شوید. تاکید می کنم شما هر مشکلی که داشته باشید میبایست تحت نظر پزشکان متخصص مربوطه درمان خود را ادامه داده و در عین حال از چاکرادرمانی نیز برای سرعت بخشیدن به درمان خود استفاده کنید.

* درباره چاکراها

آیا می دانید 7 مرکز انرژی چاکرا در بدن شما وجود دارد؟

هر انسانی نیروی بالقوه ای برای کامل بودن در خود دارد. نیروی شگفت انگیز و فریبنده أی که اعجاز خلقت محسوب می شود. نام دیگر این نیروی بالقوه چاکرا می باشد. چاکراها انرژی حیاتی را از محیط اطراف و از کیهان می گیرند و آنها را به امواج مورد نیاز نقاط مختلف بدن تبدیل می کنند. علاوه بر این آنها انرژی را به اطرافشان پخش می کنند. توسط این سیتسم انرژی، انسان نهایتا در حوزة‌ تبادل دایم انرژی با کیهان و دنیا و انسان های دیگر است.
طبق دست نوشته های قدیمی 88000 چاکرا در بدن هر یک از ما وجود دارد و به ندرت می توان نقطه أی در بدن انسان پیدا کرد که در برابر دریافت و انتقال یا تغییر دادن انرژی ها حساس نباشد. فقط حدود 40 چاکرای فرعی وجود دارد که مهمترین آنها در طحال، پشت گردن، کف دست ها و کف پاها قرار دارند. اما تقسیم بندی دیگری هم برای تعداد چاکراها وجود دارد که می گویند چاکراهی مهم در بدن انسان 7 تا می باشند که دائما در حال چرخش به سر می برند. چرخش چاکراها در مردان به سمت راست (در جهت عقربه های ساعت) و در زنان به سمت چپ می باشد. وقتی درمانگران می خواهند چاکرایی را تقویت کنند می توانند در جهت چرخش چاکراها کار درمان را انجام دهند. مثلا در رایحه درمانی می توان مواد معطر را به صورت دورانی در جهت چرخش چاکراها حرکت داد یا اگر با سنگ های قیمتی می خواهید روی چاکراها تأثیر بگذارید باز می توانید جهت چرخش چاکراها را در نظر داشته باشید.

* دو راه برای آزاد کردن چاکراها

اما دو راه اساسی مؤثر برای آزاد کردن چاکراها وجود دارد، راه اول این است که چاکراها را در معرض انرژی هایی قرار دهیم که با هر یک از آنها ساختاری هماهنگ دارد. چاکرا با امواج طبیعی از قفل ها آزاد می شود، این چنین انرژی می تواند در رنگ های شاد و ساده، در جواهرات،‌ صداها و روغن های خاصی پیدا شود. وقتی انرژی های سد شده در چاکراها به این طریق آزاد می شوند، در درون احساس عمیق سرور، آرامش و روشنی می کنیم.* امواج مثبت کجا بیشتر است؟

ما درباره‌ تعیین شرایط بیرونی زندگی مان آزادی عمل داریم. به عنوان مثال می توانیم در فعالیت هایی شرکت کنیم که فضای عشق و شادی باشند. می توانیم به جاهایی برویم که امواج مثبت و انرژی نشاط بخش دارند و می توانیم منزل مان را تبدیل به چنین جایی کنیم. رنگ های شاد،‌گل ها،‌ رایحة‌ خوش و موسیقی آرامش بخش می توانند در جهت ایجاد فضای مثبت و مسالمت آمیز کمک زیادی کنند.وقتی شما کاملا در درون آرام و رلکس باشید، تنش های بیرونی نمی توانند در درون تان نفوذ کنند. البته کسب این قابلیت نیاز به مرتبة‌ بالایی از پیشرفت و آگاهی دارد و شما در کنار یک مربی (چاکرا درمان) سریع تر و بهتر می توانید به تعادل انرژی در چاکراها دست یابید.

* کارکرد کبد و چاکرای سوم

البته این قسمت رو بهتر بود میزاشتم وقتی که دارم در مورد چاکرای سوم حرف میزنم میگفتم ولی چون دیدم مشکل بعضی از دوستای گلمه،زودتر از موعد میزارم؛داشتم میگفتم که کارکرد کبد به چاکرای سوم مربوط می شود.این چاکرا مثل خورشید مرکز قدرت ماست.این چاکرا باعث می شود تا بتوانیم انرژی خورشیدی که کالبد دوم - کالبد اتری -ما را رشد می دهد جذب کنیم.شما قبل از خواب مصوت "او" که به شکل "او" در کلمه انگلیسی "گاد" به معنی خدا تلفظ می شود را تکرار کنید.این مصوت حرکت دورانی به امواج بدن شما داده و انرژی بدن شما را با انرژی یکپارچه هستی هماهنگ می کند.دراولین فرصت یک انگشتر با سنگ کهربا تهیه کرده و همیشه آن را در دست داشته باشید. این سنگ به پاکسازی کبد کمک فراوانی می کند.

* لازمه اینم بگم که هر وقت یه سنگ رو میخرید یا هدیه میگیرید بهتر اینه که اول اونو توی آب بشورید و جلوی خورشید بزارید،این کار باعث میشه که انرژی سنگ بیشتر در اختیارتون قرار بگیره.

* چاکرای قلب

اگر که چاکرای چهارم یعنی چاکرای قلب،در شما فعالیت متعادلی ندارد. هر شب چند لحظه قبل از خواب مصوت " آ ه" را با نت فا تکرار کنید. این مصوت نشانه پذیرش زندگی است.این مصوت عشق را در شما متوجه افراد دیگر می سازد وچاکرای قلب شما را که به خاطر عشق به کسی مسدود شده باز می کند.آگر اتاق جدایی برای خود دارید در اسرع وقت دیوار های آن را به رنگ صورتی در آورید. از نظر رایحه درمانی عطر گل محمدی امواج شفا بخش آزرده دلی رادر خود دارد. حتی المقدور گلدانی از این گل تهیه کرده و در زمان های دلتنگی با نفس عمیق عطر آن را وارد ریه های خود کنید تا اثر معجزه آسای آن را به سرعت دریافت کنید.

* غلبه بر پرخاشگری

عصبانی شدن در واقع یک مکانیزم دفاعی است . شما وقتی احساس ناامنی می کنید با پرخاشگری سعی در جبران آن دارید. بهتر است برای چاکرای اول خود فعالیت زیر را انجام دهید تا تعادل طبیعی به این چاکرا بازگشته و شما آرام تر شوید.
حتی المقدور به طلوع و غروب خورشید نگاه کنید، آن هم در حالی که روی خاک نشسته اید. تماس با خاک و استشمام بوی خاک همزمان با نگاه کردن به رنگ قرمز خورشید به هنگام طلوع و غروب تاثیر عالی بر چاکرای اول شما دارد.
پنجشنبه 6 آبان 1390 - 12:04:37 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


سکوت ......


راه استفاده از گوجه فرنگی برای زیبایی13


8 تکه لباسی که هر خانم باید داشته باشد+ مطلب کاربردی


مفيدترين روغن‌هاي گياهي براي انواع مختلف مو


فوت و فن‌های جذاب بودن را یاد بگیرید


میوه ای تابستانی که شما را خوش اخلاق می کند!


طنز: روش شکار شوهر در ایران


راار هایی برای دوست داشتن مردان بدقلق


اندیشه هاااااااااا


متن زیبا ارسالی یکی از دوستان خوب


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

273781 بازدید

128 بازدید امروز

42 بازدید دیروز

661 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2020 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem